Z kancelárie do skutočného raja na zemi – Leteli sme na Seychely so SuperTrip

Na prelome apríla sme cestovali na Seychely, ostrov La Digue, ktorý ponúka jednu zo siedmich najkrajších pláži sveta, krištáľovo čistú vodu oceánu a dychberúcu prírodu.

Seychely

Niektoré miesta, chvíle a okamihy sú v živote nezabudnuteľné. Objaviť jednu z najkrajších pláži sveta a dychberúcu prírodu na Seychely, rozhodne patrilo k zážitkom, ktoré zostávajú v spomienkach na celý život. Aký bol výlet do skutočného raja na zemi?

Na prelome apríla sme cestovali na Seychely, ostrov La Digue, ktorý ponúka jednu zo siedmich najkrajších pláži sveta, krištáľovo čistú vodu oceánu a dychberúcu prírodu, v ktorej sa človek cíti ako v raji. Pre ostrov sú typické veľké žulové kamene lemované palmami a vanilkovým plážami, ktoré sme si zamilovali na prvý pohľad.

Pre nás to bola nezabudnuteľná dovolenka plná zážitkov s partiou skvelých ľudí a kolegov, ktorá bola sprevádzaná dobrodružnou cestovnou kanceláriou SuperTrip Travel.

seychcely

Navštívili sme tie najkrajšie pláže, objavili neuveriteľne krásnu prírodu, okúsili chutné ovocie a zažili krásne zážitky, na ktoré budeme ešte dlho spomínať. Presvedčili sme sa, že Seychely je nádherné pod mrakom, po daždi aj počas slnečných dní. Odnášame si množstvo zážitkov, na ktoré len tak nezabudneme.

Najlepší spôsob, ako sprostredkovať kúsok tohto raja aj vám, je prostredníctvom fotiek, ktoré sme si odniesli. Vo výsledku to bolo veľké dobrodružstvo, počas ktorého sme zažili množstvo krásnych chvíľ, o ktoré sa chceme s vami podeliť aspoň touto vizuálnou stránkou.

Autor: Dominika Ježová

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*