Vladimír Hladký – Fyzioterapeut

Mladý talentovaný človek. Dlhodobý proces spolupráce. Profesionálny prístup a odborné rady v jeho obore. V každom povolaní sú hektické situácie. Strava, zdravie, fyzio tréning a starostlivosť o seba mi môžu dať vyššie výkony. Referencia tomuto mladíkovi patrí právom. Tak ako sa starám o svoje zdravie, tak sa viem starať aj o financie iných.

Vladimír Hladký – funkčný tréner. Opora, poradca a človek, ktorý robí svoju prácu srdcom a s láskou. Naša spolupráca je dlhodobá a chceme rásť spoločne. Osobnostne rásť a vytvoriť si klientelu, ktorá bude vďačná za spoločné služby. To, čo nás spája je férový prístup a kvalitný servis.

Sám o sebe hovorí :

Odmalička som vedel, že práca s ľudmi a šport sú činnosti, ktoré ma budú napĺnať. Preto som sa od základnej školy venoval ako kolektívnym, tak aj individulánym športom. Reprezentovať školy, na ktorých som študoval, bola pre mňa veľká výzva, ktorá končila neraz úspechom. Po strednej škole som sa usilovne snažil získať nové vedomosti nielen praxou, ale aj vyšším vzdelaním a preto som začal študovať na Inštitúte fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v Piešťanoch. Teraz už prevádzkujem masérsky salón, ktorému s radosťou venujem najviac času. Na šport som tak isto nezanevrel. Vediem skupinový tréning s názvom Funkčný Core Tréning (F.C.T.), ktorý zahŕňa všetky potrebné prvky silovo-dynamického cvičenia s vlastným telom, ktoré pomáhajú zvýšiť kondíciu, spävniť svaly a v neposlednom rade udržovať pohybovo zdravé telo. Neustále sa vzdelávanie v obore a spokojnosť mojich zákazníkov kladiem na prvé miesto. Pracujem usilovne aby ste boli spokojní s mojimi službami a prácou, ktorú sa snažím robiť čo najlepšie.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*