Marathon BB Tour 2021

Jedinečná akcia, ktorá prepája šport a sebarozvoj. Banskobystrický maratón je výnimočná akcia určená pre zanietených bežcov i spontánnych odvážlivcov, ktorá okrem odbehnutých 42 kilometrov ponúka pestrý program, výborné občerstvenie a kvalitnú organizáciu. Zároveň je i jediným večerným maratónom s dobehom po zotmení, po ktorom čaká na bežcov aj víťazný ohňostroj.

Jubilejný 10. ročník neušiel ani našej pozornosti. Po štvrtýkrát sme dlhých 42 kilometrov zo štartovacej čiary v Europa SC, Banská Bystrica spolu s kolegami úspešne odbehli. Cieľom sme prešli síce vysilení, ale zato spokojní. Preverili sme svoje schopnosti, výdrž ale i psychickú kondíciu, pretože pri takomto behu nie je dôležitá iba fyzická prevaha ale i psychické naladenie.

Zdroj: FB Marathon Banská Bystrica

Nebudeme si klamať, ľahké to nebolo a prišlo pár momentov, kedy som bol na konci so silami. No vtedy ma najviac podporila moja manželka, v ktorej mám obrovskú podporu. Hlavou mi behali rôzne myšlienky a telo bolo unavené. Avšak jedna ma hnala vpred viac ako iné. Predstavil som si synov, ktorým môžem ukázať medailu a oni môžu byť hrdí na svojho ocina, ktorý to zvládol. Priniesol domov medailu. Aj v takýchto chvíľach vidím, aké má rodina dôležité a nenahraditeľné miesto v  našich životoch.

zdroj: Fotobb.sk

Zdroj: Fotobb.sk

Cieľovou rovinkou som prešiel 76. v poradí s časom 4:07:21. Celá akcia bola neopísateľným zážitkom a cennou skúsenosťou.

Ďakujem všetkým, ktorí sa na nej podieľali aj všetkým, ktorí ma podporovali a motivovali. Organizácia bola výborná a preto sa sem rád vrátim aj budúci ročník a verím, že dosiahnem ešte lepší čas.

Zdroj: FB Marathon Banská Bystrica

 

Komentáre

Paráda krása Tuti. Ideš dobrým a zdravým príkladom ľuďom okolo seba a najme svojim deťom 👍👏👏👏

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*