Ing. Peter Valentovič

Vitajte na mojej webovej stránke. Stránka, ktorá má hodnotiť moju prácu, dozvedieť sa viac a spoznať ma ešte bližšie. Denne sa stretávam s množstvom ľudí a práve preto som sa rozhodol práve formou webu podeliť sa o moje skúsenosti. Dostávam neskutočne veľa otázok a možno touto cestou Vám práve odpoviem. Referencie, videá, aktuálne kampane, novinky, s kým pracujem a ako pracujem, a na čo sa pripravujem….

  • Norbi & Tuti Group s.r.o. (rok 2018)
  • Projekt Vzdelávania pre firmy (rok 2017)
  • Kurz finančnej gramotnosti  (rok 2015)
  • Double Vision s.r.o. (rok 2013)
  • Business education (rok 2o13)
  • 123peniaze.sk web (rok 2012)
  • OVB Allfinanz, a.s. (rok 2012) moja cesta

Je jednoduché pre mňa pracovať, ale veľmi náročné sa neustále zlepšovať a rásť. Nesledujem konkurenciu, ale veľmi sa teším, keď konkurencia vníma mňa. Želám vám pekné čítanie a sledovanie nových správ, informácií a noviniek. Začíname moju cestou a kampaňou, ktorá má zlepšiť povedomie našej práce.

Skúšam nemožné a snažím sa nájsť prívlastok ako byť príkladom. Našiel som pomenovanie a našim klientom a kolegom patrí práve skratka VIP. Čo to pre všetkých znamená?

  • V – Valentovičovci
  • I –  Inovatívna
  • P – Príležitosť

Verím, že na trhu je priestor ako sa odlišovať, pracovať kvalitnejšie, pracovať rýchlejšie a vedieť to kde ukázať!

Ing. Peter ValentovičIng. Peter ValentovičIng. Peter Valentovič

Sme skvelá skupina

Moje podnikanie spočíva v efektívnej práci a preto je dôležité povedať, že nie som na všetko sám. Od asistentov pre komunikáciu s klientmi, obchodných partnerov tvoriac priestor, TOP finančných manažérov, finančných partnerov cez obchodných zástupcov až po TOP marketingových GURU. I naďalej u mňa platí hľadám talenty s výnimočnými schopnosťami. Schopnosť, ktorá dokáže vyniknúť u jednotlivca, daná na finančný trh, a presvedčí nášho budúceho klienta o odbornosti a znalosti. Obchodný plán do roku 2020 postavený zo skúseností, ktorý má priniesť 1000-ky klientov, priaznivcov. Skupina má prívlastok práve podľa priezviska, Valentovičovci – etický kódex a hovorí o tom, ako sa správať a fungovať na finančnom trhu. Zakladám si na dobrej značke a za dobrú značku považujem moju osobnosť. Byť príkladom a vytvoriť pridanú hodnotu na trhu. Pracovať tak, aby klienti vedeli ku komu patria a môžu sa zdôveriť so svojimi potrebami.

child_friendly

Moja cesta

Niektoré skutočnosti neovplyvníš, ale naopak práve tieto skutočnosti prijali za mňa rozhodnutia, ktoré ma vyprofilovali k tomu kto som. Prekážky sú na to, aby sme ich spoločne prekonávali s ľuďmi, s ktorými sa dennodenne stretávam. Každý deň je nová príležitosť tak ju poďme spoločne využiť. S kým si, taký si!

Behám, lebo podnikám. Podnikám, lebo behám. „Kto neodbehol nemá právo o tom hovoriť.“