Hovorím to, čo robím

Predtým, než si prečítaš ďalšiu knihu o „úspechu“ alebo sa zúčastníš podobného workshopu, opýtaj sa jednu otázku: Stal sa ten človek úspešným tým, že ROBÍ tie veci alebo len tým, že ich UČÍ?

Keď som sa rozhodoval o mojom blogu, položil som si množstvo otázok, či práve touto cestou bude vhodné informovať verejnosť o tom čo robím. Keď si zoberiem do úvahy, že na trhu sú tri generácie ako X,Y,Z. Bude dnes nevyhnutné mať takýto web, aplikácie, vymoženosti, ktoré nám trh umožňuje.

Rozhodol som sa, že ja budem nositeľom informácií pravdivých, presne trefných, jednoduchých a hlavne poučných. Hovorím to, čo robím. Veď 4 ročné skúseností v obchode, v mojej štruktúre ľudí, v mojom podnikaní, v osobnom živote prinieslo množstvo príbehov, že mi ani blog nebude stačiť. A predsa sa neustále učím a pokúšam sa byť s nadhľadom nad vecami, ktoré každým novým dňom prichádzajú.

Osobné stretnutia sa nevytratia, kým neprestaneme úplne rozprávať. Môže sa to stať?

Mojim mentorom môžem nazvať človeka, žijúceho na Slovensku. Radek Šefčík, ktorý pracuje s TOP svetovými hráčmi, lídrami, vojakmi, a mnoho ďalšími. Od začiatku ma vedie k leadershipu a prekonáva so mnou každú prekážku.

Výrok od Keitha Cunninghama : “ Predtým, než si prečítaš ďalšiu knihu o „úspechu“ alebo sa zúčastníš podobného workshopu, opýtaj  sa jednu otázku: Stal sa ten človek úspešným tým, že ROBÍ tie veci alebo len tým, že ich UČÍ? “

V dnešnej dobre majú ľudia na Slovenskom trhu dostupných množstvo informácií, čo často krát u nich evokuje ich znalosť vo finančnom sektore. Avšak nie každá informácia je prospešná alebo pravdivá, preto je pre mňa veľmi dôležité ustáť aj takéto situácie počas obchodného stretnutia. Kompromisy na dlhú trať. Potreby ľudí sú rôzne. Odhaliť ich v momente kedy to najviac potrebujem je dôležitý mentálny rozvoj mojej osoby. A práve hovorím to, čo robím. Robím to, čo hovorím.

Som presvedčený, že som pri zdroji tých správnych ľudí a moje napredovanie bude spoločné s ľuďmi, ktorí vedia čo chcú. Rodina, firma, priatelia, klienti, obchodní partneri, spolu nájdeme prospešnú cestu. Naše hodnoty si budeme vážiť a navzájom sa tolerovať.

Dokázal som zaujať, dokázal som sa posunúť, dokázal som chrániť kolegov a klientov a dokážem v tom aj pokračovať.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*