Dlhodobý proces spolupráce REPUTÁCIA 1/4

„Iba sebe vďačím za svoje renomé.“ Poskytujeme možnosť dlhodobej spolupráce akejkoľvek organizácie, firmy, a napokon aj človeka, osobnosti, najmä vo verejnom živote.

Je dôležité vedieť predstavovať niečo, spoliehať sa, počítať s. Reputácia môjho mena súvisí s dlhodobou spoluprácou s Vami. Ak mám dlhodobo pôsobiť, tak tu je práve priestor sa vedieť vyjadriť. Spoločne s kolegami sa snažíme byť prínosom pre kohokoľvek. Férovo a kvalitne.

Snažíme sa o pozitívne postoje iných. Rok 2016 nám ukázal, ktorým smerom máme ísť. Klienti, partneri, média, spolupracovníci, štátna správa a ich legislatívy. No ani z ďaleka to nie je cesta jednoduchá, ale určite prekonateľná.

  • Naši klienti – z každého ďalšieho odporúčania, je možnosť využitia z množstva benefitov, ktoré ponúkam a mám možnosť dať našim klientom.
  • Partneri – len vytváraním zmysluplných partnerstiev má podnikanie zmysel. Vytvorme správny smer, podporme spoločne organizácie a napredujme. Základ dobrých vzťahov nám ukáže do akej miery si môžeme dôverovať.
  • Legislatíva, regulačný rámec – Vo finančnom sektore platia vždy obmedzenia, regulovanie a možnosť si vybrať. Vyberme spolu informácie, ktoré budú pre nás prínosom a pravdivé, aby sme nenaleteli prvej reklame v našich médiách. Zdroje informácií nad rámec, dokážu predvídať problémy, ktoré nikto dnes nemá čas riešiť.
  • Médiá – Pozerajú sa vždy na problematiku danej organizácie, ale za aký poplatok? Sú pozitívne alebo negatívne? Naše publikácie sú prínosom a môžete nás pravidelne kontrolovať. A bezplatne s možnosťou osobného stretnutia na našich kurzoch finančnej gramotnosti.
  • Spolupracovníci – Nie som tu na nič sám a vždy implementujem stratégie, rozvoj našej firmy odborníkom a skúsenejším ľuďom. Denno denne komunikujeme intenzívne kvôli potrebám mojich klientov a kolegov. Spokojnosť musí byť na oboch stranách.

Som pod drobnohľadom verejnosti, sledovanosť naberá na obrátkach. Reputácia predsa prináša viac trhových príležitostí a potencionálne môžem dosiahnuť vysokú ekonomickú výkonnosť.

Zaväzuje ma to, pretože reputáciu a meno si tvoríme my sami.

 

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*