Aké benefity v práci využívaš ty?

Ak chcú zamestnávatelia, korporácie, podnikatelia prilákať nových ľudí, musia ponúknuť viac ako konkurencia. Firemné benefity. Práve od nich niekedy závisí, či sa ľudia rozhodnú pracovať pre ich spoločnosť. To, čo sa kedysi považovalo za nadštandard, je dnes často už bežná súčasť firemného prostredia. Do popredia sa preto postupne dostávajú originálnejšie a zaujímavejšie výhody.

Pridaj sa do našej #OVBValentovičovci rodiny.

V aktuálnej situácii tu nejde len o prilákanie ľudí, ale i o udržanie si ich. My sa o svojich postárame a vybudujeme vysnívaný príjem pre potreby zabezpečenia vlastnej rodiny a rast v kariére na vašej profesionálnej ceste, ktorá vás u nás čaká.

Náš systém odmeňovania je transparentný a spravodlivý. Odmeňujeme podľa výkonu, pričom ponúkame aj niečo navyše.

Systém odmeňovania

 1. Jedna z provízií je z titulu tvojho pôsobenia za riadenie spolupracovníkov, ktorích učíš.
 2. Druhá z provízií je starostlivosť o existujúcich klientov.
 3. Tretia z provízií je cyklická provízia, za indexáciu poistného z trvajúceho obchodu.
 4. Štvrtá z provízií je za odpracované roky.

Navyše:

 • Nároky pri lekárom uznanej práce neschopnosti.
 • Nároky v prípade úmrtia.
 • Nároky pri odchode do dôchodku  ako 57 ročný.
 • Sociálne výhody – bezplatné úrazové skupinové poistenie. Smrť, úraz, invalidita, hospitalizácia, chirurgický zákrok.
peniaze, mzda, žena

Priemerná Slovenka

peniaze, mzda, Slovák, muž

Priemerný Slovák

 

Zľavové karty od 5% do 30%

Vernostné zľavové karty Sphere a vernostné zľavové karty Sphere VIP. Každý držiteľ karty má pri platení u obchodného partnera nárok na zľavu z ceny z produktu alebo služby napr. v oblasti športu, voľného času, gastronómie, služieb, bývania, elektroniky, cestovania, ubytovania a mnohých iných. Ušetríme ti.

sphere, zľava, VIP, kupón, vernosť

Zľavy na motorové vozidlá

Starostlivosť o klientov, ako i budovanie svojho vlastného pracovného tímu si vyžaduje aktívneho a mobilného človeka. Preto u nás spolu so zmluvným partnerom Motor-Car Bratislava umožňuje našim kolegom čerpať zľavy na vybrané značky motorových vozidiel: Mercedes-Benz, Jeep, Smart, Kia, Hyundai, Toyota, Opel a Alfa Romeo. Na Slovensku je to celkovo 40 predajných miest v 12 lokalitách. Jazdi štýlovo.

Operatívny lízing

Čo tak si dať operatívu? Zvýhodnené podmienky v spolupráci ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.

 1. Možnosť odkúpenia vozidla po ukončení lízingu.
 2. Servisné náklady v rámci fixnej mesačnej splátky.
 3. Povinné poistenie a havarijné poistenie cez spoločnosť Allianz.
 4. Správa poistných udalostí.
 5. Elektronická diaľničná známka po celé obdobie lízingu.
 6. Garantovaná sada zimných pneumatík na vozidlo.
 7. Cestná daň, náklady na registráciu a deregistráciu vozidla sú súčasťou splátky.
 8. Asistenčné služby – 24-hodinový servis 7 dní v týždni.
 9. Arval Connect – online aplikácia pre vodičov s možnosťou sledovania údajov o vozidle.

Technická podpora a Orange Benefit

Možnosť využitia zvýhodneného Orange paušálu s ľubovoľným počtom SIM, akciové ceny zariadení, možnosť presunu súkromného telefónneho čísla do VPN, možnosť objednať maximálne 2 zariadenia v 24-mesačnej viazanosti súčasne. Servis takto objednaných zariadení k paušálu v záručnej dobe priamo centrálou OVB. Volaj do nekonečna a surfuj neobmedzene. Kde len chceš a sa ti dá.

 1. Mobilný telefón.
 2. Tablet plus biometria.
 3. NoteBook, iPad.
 4. Tlačiareň, TV, projektory pre vybavenie našich kancelárií.
 5. CRM, Email, WEB stránka.

aplikácie, mobil, notebook, tablet, iPad, pencil, wifi, bluetooth

Partnerské spoločnosti a ich výhody

Na trhu finančného sprostredkovania. Spolupracujeme s mnohými významnými spoločnosťami pôsobiacimi na finančnom trhu. Vďaka tejto spolupráci môžu aj naši spolupracovníci čerpať výhodné zľavy. Od 5% až do 100% na hypotekárnych úveroch, na lízingoch, na cestovnom poistení,  životnom poistení, na kapitálovom trhu a iné… Nauč sa správať na finančnom trhu a finančný trh ti prinesie neobmedzené možnosti. Ukážem ti.

Rodinné benefity

K rodinným benefitom patrí napríklad deň voľna navyše pri svadbe alebo narodení dieťaťa, prípadne pri vyprevádzaní prvákov do školy, zaujímavé finančné odmeny pri pracovných či životných jubileách alebo balíček školských potrieb pre deti.

„Akékoľvek benefity, ktoré zlepšujú nielen profesionálne kvality spolupracovníka, ale aj jeho mentálny či fyzický stav, a teda aj kvalitu jeho osobného života, energiu, postoj a vieru v seba samého a v spoločnosť, pre ktorú pracuje, sú jednoznačne nadštandardom.

Hrdosť našich kolegov na to, čo robia a pre koho to robia, je podľa mňa pridanou hodnotou a energiou, ktorá sa potom pozitívne prenáša do všetkých častí spoločnosti. „Či chcete, alebo nie, tvorí a zvyšuje násobne celú jej hodnotu.“

Voľnočasové benefity

Väčšina firiem dnes už ponúka možnosť team buildingu, teda spoločne stráveného času, pri ktorom sa zabavia, utužujú vzťahy a zároveň si oddýchnu.

Naša firma však má i ďalšie možnosti rekreačného vyžitia v podobe každoročnej firemnej lyžovačky, predplatného do fitnescentier či vlastných rekreačných stredísk, kde si môžeme oddýchnuť za minimálne náklady.

„Spomedzi všetkých benefitov naprieč celým spektrom našich ľudí patrí medzi najobľúbenejšie rekreačné Wellness zariadenia vo Vysokých Tatrách, Nízkych Tatrách, kde sa môžu za symbolický poplatok rekreovať spolu s rodinami, priateľmi, prípadne využiť krásne prostredie alebo stráviť s kolektívom zopár dní na upevnenie tímu.

Iné benefity v podobe Bonusu alebo Vzdelávania

práca z domu

OVB Valentovičovci

Samozrejmosťou je dnes aj pravidelná 10– až 15-minútová masáž, napríklad raz do týždňa pre kolegov, ktorých chrbtica sa namáha za počítačom, možnosť kariérneho rastu, odborné vzdelávanie a rôzne certifikáty hradené spoločne či jazykové kurzy v pracovnom čase. Ďalším benefitom je Homeoffice, ktorý dnešnou situáciou nákazy COVID-19 bude viac a viac efektívny. Sme pripravení na online digitalizáciu a spracovanie nových obchodov prostredníctvom rýchlejšej komunikácie s klientmi.

Cestovanie v podobe zahraničných výjazdov

Sa budem venovať individuálne v nasledujúcom blogu. Je dôležité približiť bližšie doposiaľ moje výlety a návštevy v iných krajinách a trocha porovnať pracovné cesty a cesty so svojou rodinou, či priateľmi alebo pracovnou cestou. A najlepšie zbaliť rodinu, kolegov a ísť spolu.

Choď všade tam, kde možeš vidieť aj iných.

Rozhodni sa, nezastav, pridaj, vidíme sa v cieli.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*